به گزارش روابط عمومی فرمانداری نظرآباد، مهندس جواد صادقلو فرماندار این شهرستان ضمن تبریک عید نوروز و آغاز سال جدید پیامی به همین مناسبت صادر نمود.

در این پیام آمده است:

به نام خدای مهربان، خدای تغییر دهنده حالت ها به احسن الحال

بهار از باشکوه ترین جلوه های خدا در جهان هستی است که می توان با تماشای آن راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست و با دیدن آن رحمت و محبت خداوند را به یاد آورد و آموخت چشمه مهر ایزد همواره به سوی آدمیان و همه موجودات سرازیر است و هرگز ما را فراموش نخواهد کرد.

در سال که گذشت، خادمین مردم شریف و ولایتمدار شهرستان نظرآباد همگی در تلاش بودند با برنامه ریزی های منظم و منسجم در اجرای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، تحت نظارت مستقیم جناب آقای دکتر شهبازی استاندار محترم البرز، در سالی که مزین به نام رونق تولید بوده است در حل موانع و مشکلات به ویژه تولید و اشتغال گام های موثری بردارند که امید است این مسیر با یاری خداوند عزوجل ادامه داشته و ما بتوانیم بیش از پیش در توسعه و پیشرفت روزافزون شهرستانمان که صاحب 9هزار سال فرهنگ و مدنیت است پیش برویم.

لذا اینجانب بر خود وظیفه میدانم در پایان از همراهی، همکاری و اتحاد خوب و همیشگی مردم و مسئولین در شهرستان نظرآباد صمیمانه قدردانی نموده و امیدوارم سال پیش رو سالی پرخیر و برکت توام با سلامتی، شادکامی و بهروزی و موفقیت برای هموطنان عزیزمان در سرتاسر ایران اسلامی باشد.

نوروزتان خجسته باد
جواد صادقلو
فرماندار نظرآباد
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026