به گزارش روابط عمومی فرمانداری نظرآباد، ستاد شهرستانی مدیریت کرونا به ریاست مهندس صادقلو فرماندار این شهرستان و با حضور رییس اداره صمت، رییس اتاق اصناف و روسای اتحادیه های اصناف برگزار شد.

در این جلسه فرماندار نظرآباد با اشاره بر لزوم همت جمعی برای ریشه کن نمودن کامل این ویروس اظهار داشت: باتوجه به وضعیت نامناسب ویروس کرونا در سطح جهان، تنها راه حل قطع زنجیره آن قرنطینه خانگی و عدم ارتباط افراد با یکدیگر است که قطعا تعطیلی اصناف غیرضرور و خلوت شدن خیابانها گام موثری در این راستا است.

وی افزود: شیوع این ویروس سلامت جامعه را تهدید می کند که پس از برگزاری جلسات و کمیته های مرتبط استانی، ظرفیت قانونی تعطیلی اصناف غیرضرور تا 15فرودین ایجاد شد تا در قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا تسهیل و تسریع صورت پذیرد.

مهندس صادقلو در ادامه یادآور شد: کلیه صنوفی هم که مجوز ارائه خدمت به مردم عزیز در شرایط فعلی را دارند همچون نانوایی ها، فروشگاه های موادغذایی و... در صورت عدم رعایت موازین قانونی و پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده توسط بازرسین مربوطه پلمپ خواهند شد.

این مسئول در خاتمه در ارتباط با پایش تلفنی سلامت در شهرستان نظرآباد گفت: با همکاری شبکه بهداشت، پایش سلامت مردم شریف شهرستان بصورت تلفنی در حال انجام است که تاکنون 80هزار نفر از جمعیت نظرآباد پایش شده و مابقی نیز طی روزهای آتی پایش خواهند شد تا با شناسایی موارد مشکوک و قرنطینه و درمان آنها زنجیره شیوع ویروس را قطع نماییم.
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026