تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷  ساعت : ۰۹:۴۷
حضور سررزده فرماندار نظرآباد در همایش ورزشی پیاده روی روستای نجم آباد

حضور سررزده فرماندار نظرآباد در همایش ورزشی پیاده روی روستای نجم آباد

فرماندار نظرآباد در همایش ورزشی پیاده روی روستای نجم آباد حضور سرزده داشته و خبرهای خوب عمرانی و اقتصادی را به اهالی محترم این روستا بیان نمود.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نظرآباد، همایش پیاده روی روستای نجم آباد با حضور سرزده دکتر فلاح نژاد در این همایش ورزشی همراه بود.
این مجموعه همایش ها طبق مصوبه شورای ورزش شهرستان نظرآباد و دستور اکید دکتر فلاح نژاد جمعه هر هفته در یکی از مناطق این شهرستان برگزار می شود.

فرماندار شهرستان نظرآباد در سخنرانی که در این همایش داشت به اهمیت برگزاری این مجموعه همایش ها در اقسا نقاط شهرستان اشاره نموده و گفت: طبق مصوبه شورای ورزش شهرستان نظرآباد این مجموعه همایش ها جمعه هرهفته محله به محله برگزار می گردد تا تمام مردم شریف شهرستان برای حضور متمرکز در همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی شهرستان نظرآباد با پخش مستقیم از شبکه سوم سیما آماده باشند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه اولین تجربه مدیریتی خود را در سال ۷۹ از دهستان نجم‌آباد آغاز نموده است مژده ای نیز به مردم این روستا داده و بیان کرد: بنده همواره از مردم خوب و باصفای روستای نجم آباد خاطره خوبی داشته و تلاشم بر این بوده که همچون تمام نقاط شهرستان این روستا نیز به آبادانی و توسعه هرچه بیشتر نزدیک شود که در همین راستا 3طرح عظیم با حضور سرمایه گذاران بزرگی در این روستا اجرا خواهد شد که قطعا گام مهمی به سوی توسعه شهرستان نظرآباد و به ویژه روستای نجم آباد است.

دکتر فلاح نژاد افزود: این 3پروژه بزرگ شامل آغاز عملیات اجرایی شهرک صنعتی نجم آباد و تحویل زمین ها در ایام دهه مبارک فجر، نهایی شدن طرح اولین شهرک گلخانه ای شهرستان در منطقه چوپان آباد نجم آباد و تحویل زمین های آن به داوطلبین علی الخصوص جوانان در راستای اشتغالزایی و خودکفایی، نهایی شدن تبادل چرمشهر به آبیک که اگر با نظر مساعد وزارت راه وشهرسازی همراه باشد تقاطعی با جاده نجم آباد به اشتهارد اجرا می گردد و مردم عزیز شهرستان میتوانند به راحتی از این بزرگراه به استان های جنوب شرقی و شمال غربی کشور سفر کنند که ارزش افزوده برای روستای نجم آباد را نیز به همراه خواهد داشت.

فرماندار شهرستان نظرآباد در ادامه در تشریح برنامه های عمرانی روستای نجم آباد عنوان کرد: در حال حاضر در حال پیگیری قطعه سوم پروژه اتوبان به نجم آباد و اشتهاد هستیم و همچنین در اسرع وقت با همکاری اداره راه و شهرسازی شهرستان به اصلاح هندسی ورودی روستای نجم آباد اقدام خواهیم نمود.

وی یادآور شد: به حمدالله در یک سال گذشته وضعیت آب آشامیدنی روستای نجم آباد اصلاح شده و همچنین جدول کشی و آسفالت معابر روستا با پرداخت اعتباراتی به دهیاری عملیاتی گردیده است.

دکتر فلاح نژاد در پایان در خصوص برگزاری همایش بزرگ روستازادگان پرافتخار شهرستان نظرآباد اظهار کرد: خوشبختانه شهرستانمان با قدمت 9000ساله خود دانشمندان و فرهیختگان بزرگی همچون آیت الله نجم آبادی، ملا علی قارپوز آبادی و...را داراست که در همین راستا همایش بزرگ روستازادگان جهت گرامیداشت این افتخارآفرینان برگزار خواهیم نمود.

 
 

کد خبر : 10949

منبع : فرمانداری نظرآباد

تعداد بازدید : ۱۷۰

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :