تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷  ساعت : ۰۸:۵۲
یارانه رانندگان نظرآبادی واریز شد

فرماندار شهرستان نظرآباد:

یارانه رانندگان نظرآبادی واریز شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نظرآباد، دکتر فلاح نژاد از اقدامات انجام شده در راستای تنظیم بازار حمل و نقل شهرستان خبر داد.

فرماندار شهرستان نظرآباد در تشریح این خبر اظهار کرد: تاکنون  ۵۴ حلقه لاستیک به رانندگان اتوبوس، ۱۰۰ حلقه لاستیک به رانندگان تاکسی و ۳۰ حلقه لاستیک به رانندگان کامیون داده شده است و طبق رایزنی های انجام شده طی چند روز آتی ۱۰۸ حلقه لاستیک دیگر نیز مجددا به رانندگان اتوبوس داده خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره بر دیگر فعالیت های انجام شده در راستای رفع مشکلات رانندگان عنوان نمود: از سال ۹۴ بخشی از یارانه رانندگان اتوبوس شهرستان نظرآباد واریز نشده بود که خوشبختانه با پیگیری های انجام شده این مبلغ نیز به حساب سازمان اتوبوسرانی واریز شد.

دکتر فلاح نژاد در خاتمه در خصوص اهمیت حمل و نقل در جهت تسهیل در تردد مردم گفت: در تلاشیم تا به طرق مختلف در تردد و ورود و خروج مردم شریفمان به شهرستان تسهیل ایجاد کنیم که این مهم از طریق موارد گوناگون اعم از رفع مشکل رانندگان و خودروهای آنان، جاده سازی، انجام فعالیت های عمرانی همچون اصلاح هندسی جاده ها و روسازی آسفالت و..... میسر خواهد شد.
 
 

کد خبر : 11438

منبع : فرمانداری نظرآباد

تعداد بازدید : ۵۶

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :