تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸  ساعت : ۱۴:۳۰
انقلاب صنعتی تولید قطعات خودروی ایران در نظرآباد/رونق بیش از پیش تولید در نظرآباد با افزایش اراضی شهرک صنعتی

رییس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان نظرآباد:

انقلاب صنعتی تولید قطعات خودروی ایران در نظرآباد/رونق بیش از پیش تولید در نظرآباد با افزایش اراضی شهرک صنعتی


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نظرآباد، دکتر فلاح نژاد فرماندار نظرآباد با حضور در شرکت دانش بنیان سیال نیرو صنعت تولید کننده انواع قطعات خودرو که از جمله پدیدآورندگان انقلاب صنعتی ایران می باشد روز ملی صنعت را به مدیران این واحد تولیدی که از جمله بازوهای توانمند صنعت ایران هستند به عنوان نماینده ای از صنعتگران شهرستان تبریک گفته و در این روز خبر از افزایش ۱۵ هکتاری اراضی شهرک صنعتی نظرآباد جهت رونق بیش از پیش تولید و حمایت از کالای ایرانی داد.

رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان نظرآباد در ادامه حمایت از کارخانجات و واحدهای تولیدی شهرستان نظرآباد و رفع موانع آنها را وظیفه اصلی خود و اعضای ستاد عنوان نموده و مقرر شد با دعوت از دکتر شهبازی استاندار محترم البرز و مهندس یکه زارع مدیرعامل محترم گروه عظیم خودرو سازی ایران خودرو که از فرزندان افتخارآفرین شهرستان نظرآباد نیز می باشد مشکلات قطعه سازان شهرستان نظرآباد بررسی و مرتفع گردد.

گفتنی است این شرکت دانش بنیان از نادرترین کارخانجات قطعه ساز خودروهای ایرانی است که از جمله تولیدات شاخص اعم از کمک هیدرولیک فرمان، کنیستر(بخارگیر بنزین) کلیه خودروهای تولید داخلی، سوکت بنزین و..... می باشد که قطعات نامبرده را با استفاده از دستگاههای اکثرا ایرانی و ۱۵۰ نفر اشتغال مستقیم برای جوانان  نظرآبادی فراهم نموده است.

شایان ذکر است در پایان این دیدار فرماندار نظرآباد از مهندس منصوری ریاست اداره صنعت و معدن شهرستان نظرآباد و برادران علی نژاد به عنوان مدیران این واحد تولیدی جهت تبریک روز ملی صنعت و معدن لوح زرینی را به آنها اهدا نمود.
 
 

کد خبر : 13092

منبع : فرمانداری نظرآباد

تعداد بازدید : ۴۱۹

چاپ :

ارسال به دوستان :




 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026