تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸  ساعت : ۱۱:۰۱
مسول جدید واحد بازرسی فرمانداری معرفی شد

مسول جدید واحد بازرسی فرمانداری معرفی شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نظرآباد، باحضور دکتر فلاح نژاد فرماندار شهرستان و معاونین ایشان و معاونین اداره کل بازرسی استانداری البرز، اقای فراهانی بعنوان مسول واحد بازرسی فرمانداری شهرستان نظرآباد منصوب شد.

گفتنی است در این مراسم فرماندار نظرآباد خطاب به مسئول جدید واحد بازرسی فرمانداری گفت: استاندار محترم نسبت به ایجاد رضایت مندی مردم از نظام وجلوگیری از نارضایتی مردم در دریافت خدمات تاکید ویژه دارند لذا باید با سرکشی از ادارات خدمات رسان، مراکز درمانی، بانکها و.... نحوه خدمات دهی آنها به مردم مورد ارزیابی قرار گیرد.

وی افزود: همچنین باید حدود انتظارات فرماندار در ابتدای سالهای ۹۷و۹۸ به مدیران ابلاغ شده را به دقت بررسی نمایید و نظام تشویق وتنبیه را بطور عادلانه اعمال نمایید.

این مسئول یادآور شد: طرح ارزشمند و ویژه( دوباره مردم ) که در جهت دیدار چهره به چهره مسولین شهرستان با مردم در محلات مختلف عملیاتی میگردد ثمرات بسیاری داشته که مسول جدید بازرسی نیز باید حتما با احصا مسائل و مشکلات مردم نسبت به ادامه این طرح اقدام نماید.

فرماندار نظرآباد ادامه داد: شرح وظایف سازمانی ادارات را باید به همراه همکاران تخصصی فرمانداری بررسی نموده و چنانچه قوت و ضعفی در عملکرد مسولین شهرستان مشاهده شد مدنظر قرار گیرد و همچنین سامانه رسیدگی به شکایات مردمی از طریق مراجعه حضوری و یا سامد را نیز بررسی شود تا دستگاههایی که وضعیت رضایتمندی مردم از آنها مناسب نیست شناسایی، اصلاح و یا تغییر نمایند.

دکتر فلاح نژاد در خاتمه خاطرنشان کرد: بایستی پیگیری دقیقی انجام شود تا مسئولین نهادها هم بابهره از ظرفیت رسانه ها برای ارائه گزارش عملکرد خود به مردم اقدام نمایند.
 
 

کد خبر : 15065

منبع : فرمانداری نظرآباد

تعداد بازدید : ۱۷۶

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026