تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸  ساعت : ۱۱:۰۸
برگزاری شورای ترافیک جهت بررسی مشکلات معابر داخل شهری نظرآباد و مسیرهای منتهی به شهرستان

برگزاری شورای ترافیک جهت بررسی مشکلات معابر داخل شهری نظرآباد و مسیرهای منتهی به شهرستان


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نظرآباد، در این جلسه که به ریاست فرماندار شهرستان و باحضور شهرداران، بخشداران و دیگر اعضای جلسه همراه بود؛ طرح و نقشه های تهیه شده توسط مشاورین راه وشهرسازی برای مسیرهای حادثه خیز نجم آباد، انبارتپه و بختیار بررسی گردیده و برای رفع نقص به کمیته فنی ترافیک ارجاع شد.

رفوژ وسط برای خیابان تهران و رفع مشکلات نقطه حادثه خیز محله صالح آباد و چهارراه شیرودی از دیگر موارد مورد بررسی در این جلسه بوده و طبق تاکید فرماندار شهرستان مقرر شد شهرداری نظراباد با ارائه نقشه پیشنهادی برای خیابان تهران و برای چهارراه شیرودی نصب امکانات و تجهیزات ترافیکی همچون آینه محدب، تابلو توقف ممنوع در مقابل اصناف واقع در این چهارراه، سرعت گیرهای موردنیاز  و... طی چند روز آتی اقدام نماید تا در اسرع وقت چراغ قرمز این محله روشن شود.

همچنین مقرر شد جهت بررسی گزینه های رفت وآمد روستاهای بالا دست اتوبان در مسیر تبادل خلیج فارس جلسه ای مشترک با حضور فرماندار نظرآباد، فرماندار ساوجبلاغ، مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس شرکت عمران شهر جدید هشتگرد برگزار و مسئله به طور دقیق بررسی شود.

گفتنی است در ادامه مطالب مربوط به خیابان تهران و باید و نبایدهای محله صالح آباد و خیابان شهید تک زارع مورد بررسی رئیس و اعضای شورای ترافیک قرار گرفته و گزینه های مرتبط با این مهم از جمله تعبیه پارکینگ عمومی برای این محل، عقب نشینی جهت بازگشایی خیابان، ساماندهی اصناف و... در دستور کار این شورا قرار گیرد.

در پایان نیز مقرر شد سرعت گیر و علایم هشدار دهنده در نزدیکی پل زیر گذر ریل آهن در جاده بادامک توسط شهرداری و راهداری نصب شود.

 
 

کد خبر : 15652

منبع : فرمانداری نظرآباد

تعداد بازدید : ۳۳۷

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026