تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹  ساعت : ۱۳:۳۹
برگزاری ستاد شهرستانی مدیریت کرونا پیرامون تعطیلی واحدهای صنفی

برگزاری ستاد شهرستانی مدیریت کرونا پیرامون تعطیلی واحدهای صنفی


به گزارش روابط عمومی فرمانداری نظرآباد، ستاد شهرستانی مدیریت کرونا به ریاست مهندس صادقلو فرماندار این شهرستان و با حضور رییس اداره صمت، رییس اتاق اصناف و روسای اتحادیه های اصناف برگزار شد.

در این جلسه فرماندار نظرآباد با اشاره بر لزوم همت جمعی برای ریشه کن نمودن کامل این ویروس اظهار داشت: باتوجه به وضعیت نامناسب ویروس کرونا در سطح جهان، تنها راه حل قطع زنجیره آن قرنطینه خانگی و عدم ارتباط افراد با یکدیگر است که قطعا تعطیلی اصناف غیرضرور و خلوت شدن خیابانها گام موثری در این راستا است.

وی افزود: شیوع این ویروس سلامت جامعه را تهدید می کند که پس از برگزاری جلسات و کمیته های مرتبط استانی، ظرفیت قانونی تعطیلی اصناف غیرضرور تا 15فرودین ایجاد شد تا در قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا تسهیل و تسریع صورت پذیرد.

مهندس صادقلو در ادامه یادآور شد: کلیه صنوفی هم که مجوز ارائه خدمت به مردم عزیز در شرایط فعلی را دارند همچون نانوایی ها، فروشگاه های موادغذایی و... در صورت عدم رعایت موازین قانونی و پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده توسط بازرسین مربوطه پلمپ خواهند شد.

این مسئول در خاتمه در ارتباط با پایش تلفنی سلامت در شهرستان نظرآباد گفت: با همکاری شبکه بهداشت، پایش سلامت مردم شریف شهرستان بصورت تلفنی در حال انجام است که تاکنون 80هزار نفر از جمعیت نظرآباد پایش شده و مابقی نیز طی روزهای آتی پایش خواهند شد تا با شناسایی موارد مشکوک و قرنطینه و درمان آنها زنجیره شیوع ویروس را قطع نماییم.

 
 

کد خبر : 18515

منبع : فرمانداری نظرآباد

تعداد بازدید : ۴۵۴

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026