فرمانداری شهرستان نظرآباد

    تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲  ساعت : ۱۲:۰۱
مردمی شدن امور ضمن توجه بر اتحاد و همبستگی کارگشای هر امری است/ لزوم تهیه تقویم و اطلس فرهنگی شهرستان نظرآباد

مردمی شدن امور ضمن توجه بر اتحاد و همبستگی کارگشای هر امری است/ لزوم تهیه تقویم و اطلس فرهنگی شهرستان نظرآباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نظرآباد، نشست صمیمی فرماندار شهرستان با جمعی از فعالان فرهنگی و اجتماعی برگزار گردید.

️در این نشست فرماندار نظرآباد یکی از نیازهای شهرستان را طی سالهای گذشته فضای آرام ،باتعامل و اتحاد عنوان نمود که به حمدالله عملی شده است.

️وی افزود: از جمله دیگر نیازهای شهرستان توانمند نظرآباد، نیاز به مدیران فعال و خبره بود که خوشبختانه با رایزنی های انجام شده این مهم نیز محقق گردیده و در حال حاضر از مدیرانی بهره مند هستیم که دغدغه ای جز خدمت و توسعه روزافزون نظرآباد ندارند.

️دکتر بغدادی در ادامه در تشریح موضوعاتی که حل شده و مسائلی که نیازمند رفع آن است بیان نمود: مشکلاتی همچون آب، برق، راه ها، پلی کلینیک تامین اجتماعی انجام شده یا در شرف انجام است و زمان آن رسیده که باتوجه به ظرفیت های غنی موجود در شهرستان در حوزه فرهنگ، این حوزه نیز ساماندهی چشمگیری شود.

️این مسئول اضافه کرد: در انجام امور نیازمند مردمی شدن امور، انسجام و همبستگی هستیم تا بیش از پیش به فرهنگمان هویت بخشی شده و خلاهای آن تکامل یابد.

️نماینده عالی دولت خدوم سیزدهم در نظرآباد در پایان دستور تشکیل اتاق فکری در شهرستان توسط شورای اسلامی شهر نظرآباد را صادر نمود تا از این طریق ضمن شناسایی فعالان حوزه های مختلف و برترین های شهرستان، دغدغه ها بررسی و بهترینها برگزیده و اجرایی شود که از این طریق شاهد شتاب در حرکت قطار توسعه نظرآباد خواهیم بود.

️وی در خاتمه خاطرنشان کرد: از جمله دیگر نیازهای موجود، تهیه تقویم و اطلس فرهنگی شهرستان نظرآباد است که نقاط ضعف و قوت احصا و بررسی شده و مطابق آن عمل شود.

 
 

کد خبر : 35268

منبع : فرمانداری نظرآباد

تعداد بازدید : ۱۴۰

چاپ :

ارسال به دوستان :
 


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری نظرآباد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.