تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت : ۰۹:۵۴

عزم جدی مقابله با ویروس کرونا در نظرآباد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری نظرآباد، طرح مدیریت و ریشه کن نمودن کامل ویروس کرونا با حضور مهندس صادقلو فرماندار نظرآباد، بدرزاده رییس جهادکشاورزی و جمعی از کشاورزان این شهرستان اجرا شد.

مهندس صادقلو در این مراسم با اشاره بر اقدامات انجام شده در راستای مدیریت و مقابله با شیوع ویروس کرونا باهدف ریشه کن نمودن کامل آن اظهار داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا، سازمان آتش نشانی در شهرهای نظرآباد و تنکمان با ضدعفونی نمودن معابر و اماکن عمومی سعی در مبارزه با رشد این ویروس در سطح شهرستان را داشته اند.

وی افزود: امروز نیز به همت جهادی کشاورزان نظرآبادی که در عرصه تولید محصولات کشاورزی در سطح استان و کشور رکورددار و از نام آوران هستند طرح ضدعفونی کل سطح شهر نظرآباد برگزار شد که مطمئنا این هم افزایی و همت جمعی، مقابله با این ویروس و مدیریت شیوع آن را بسیار راحت تر می کند.

فرماندار نظرآباد در ادامه گفت: ضدعفونی معابر روستایی در بخش ها نیز با نظارت بخشداران و تلاش دهیاران در حال انجام است و تلاش شده بطور همزمان کلیه اماکن و معابر سطح شهرستان بطور مستمر و مکرر ضدعفونی شود که این روند گندزدایی تا ریشه کنی کامل این‌بیماری ادامه خواهد داشت.

این مسئول در خاتمه خاطرنشان کرد: در جهت تسهیل و تسریع در ضدعفونی اماکن عمومی و همچنین حفظ سلامت مردم شریف نظرآباد، توزیع مواد ضدعفونی و اقلام بهداشتی نظیر ماسک، ژل، دستکش و محلول ضدعفونی و... هم با نظارت بیشتری در سطح شهرستان در حال انجام است و طی رایزنی های انجام شده با واحدهای تولیدی، این اقلام بطور مستمر در حال توزیع در داروخانه ها می باشد.

شایان ذکر است مجموع مساحت شهر نظرآباد حدود 2هزار هکتار است که از این میزان 10درصد به معابر و کوچه ها اختصاص دارد.

فایل دانلود:

کد خبر : 18296

منبع : فرمانداری نظرآباد

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۶۳۶

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026