تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۰۹:۴۹

شروع طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در شهرستان نظرآباد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری نظرآباد، مهندس صادقلو فرماندار این شهرستان با اعلام خبر شروع طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در نظرآباد اظهار داشت: این طرح باهدف قطع زنجیره انتقال بیماری با کاهش تماس ها ،عدم برگزاری اجتماعات و حذف ترددهای غیر ضروری در سطح کشور اجرایی می شود.

وی افزود: مدت زمان اجرای آن ۸ تا ۱۵ فروردین بوده که صرفا به افراد بومی ساکن ( مقیم) هر شهر اجازه ورود به آن شهر داده می شود و ورود افراد غیر ساکن ممنوع می باشد.

فرماندار نظرآباد در ادامه یادآور شد: ملاک تشخیص بومی بودن کارت ملی وشناسنامه ( حضور نماینده ثبت احوال در ایستگاه ) ونیز شماره پلاک خودرو ،بیمه نامه و یا هرگونه مدرکی که دال بر بومی ویا ساکن بودن در آن شهر باشد ملاک عمل می باشد و توقیف خودروهای متخلف به مدت یک ماه و همچنین جریمه نقدی به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان ضمانت اجرایی طرح خواهد بود.

این مسئول اضافه کرد: در این طرح کلیه پارک ها ،بوستان ها ، تفرجگاه ها ، مراکز تفریحی و.... تعطیل خواهد بود و ضمنا اصناف و مشاغل غیر ضروری نیز تعطیل هستند و فقط مشاغل تامین کننده مواد غذایی ، خواروبار ومیوه وسبزی و داروخانه ها فعالیت خواهند داشت.

در پایان مهندس صادقلو با اظهار امیدواری از اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا و همکاری خوب مردم عزیز گفت: انشاالله با همکاری مردم خوب وشریف شهرستان و نیز تمهیدات پیش بینی شده در این طرح بتوانیم زنجیره انتقال ویروس کرونا را قطع نماییم و شاهد نابودی کامل ویروس در سراسر کشور عزیزمان باشیم.

فایل دانلود:

کد خبر : 18556

منبع : فرمانداری نظرآباد

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۵۴

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026