فرمانداری شهرستان نظرآباد

تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت : ۱۲:۴۰

پیام قدردانی فرماندار نظرآباد از مردم متدین و ولایتمدار شهرستان جهت مشارکت حداکثری در انتخابات


به گزارش روابط عمومی فرمانداری نظرآباد، مهندس ارسلان قاسمی فرماندار و رییس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان با صدور پیامی از حضور حماسی و مشارکت گسترده مردم متدین و ولایتمدار شهرستان در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا تشکر و قدردانی نمود.

در این پیام آمده است:

۲۸خرادماه سال جاری تجلی دیگری از حضور حماسی ملت ایران در پای صندوق های رأی بود و مردم شریف و ولایتمدار شهرستان نظرآباد نیز همدل و همگام با دیگر هموطنان خود در سراسر کشور، بار دیگر با مشارکت گسترده در انتخابات ، حماسه ساز شده و مشت محکمی بر دهان دشمنانی که قصد ایجاد خلل در انتخابات ایران اسلامی را داشتند زدند.

ملت سلحشور ایران اسلامی دگربار اثبات کردند که تحت هر شرایطی پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و به آرمان‌های بلند رهبر کبیر انقلاب و رهنمودهای مقام معظم‌ رهبری(مدظله العالی) پایبند بوده و تهدیدها و توطئه‌های مختلف تاثیری در اراده ایشان ندارد.

لذا اینجانب بر خود وظیفه میدانم ضمن قدردانی از مردم شریف و عزیز شهرستان نظرآباد به پاس حماسه ای که باحضور خود پای صندوق های رای خلق نمودند، از کلیه عوامل اجرایی، قضایی، نظارتی، نظامی، انتظامی، امنیتی و کلیه دست اندکاران انتخابات و اصحاب رسانه صمیمانه تشکر نموده و سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی را از خداوند متعال خواهانم.

ارسلان قاسمی مدانی
فرماندار و رییس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان نظرآباد

فایل دانلود:

کد خبر : 24874

منبع : فرمانداری نظرآباد

تعداد بازدید : ۱۱۳۸

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری نظرآباد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.