فرمانداری شهرستان نظرآباد

تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۱۴:۰۰

نشست صمیمی فرماندار نظرآباد با پیشکسوتان کشتی شهرستان


به گزارش روابط عمومی فرمانداری نظرآباد، مهندس قاسمی فرماندار شهرستان با همراهی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی ایشان و رییس ورزش و جوانان، میزبان پیشکسوتان کشتی نظرآباد بوده و پیرامون حمایت و تقویت ورزش همگانی و رشته های تخصصی در شهرستان و نیازهای ورزشکاران آن گفتگو و تبادل نظر گردید.

در این نشست رییس اداره ورزش و جوانان نظرآباد گزارشی در خصوص ورزش شهرستان ارائه نموده و در ارتباط با خانه کشتی نظرآباد(باشگاه تختی)، عمده مشکلات هیئت کشتی شهرستان و پیشنهاد ورزشکاران این رشته ورزشی برای جابجایی مرکز واکسیناسیون از باشگاه تختی به یکی از دیگر سالن های ورزشی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ادامه فرماندار نظرآباد ضمن تسلیت وفات حضرت معصومه(س)، از ریاست ورزش و جوانان برای اقداماتی که در راستای توسعه ورزش صورت میپذیرد و از پیشکسوتان کشتی شهرستان به پاس دغدغه های اجتماعی که برای ورزش نظرآباد دارند قدردانی نمود.

مهندس قاسمی همچنین با تاکید بر ضرورت مشارکت اجتماعی برای حل مشکلات مختلف اظهار داشت: اتکا به اعتبارات دولتی برای پیشبرد امور وجود دارد اما بیش از آن نقش مشارکت اجتماعی می باشد که گره گشا بوده و بسترساز تحول است.

وی در ادامه در ارتباط با ورزش کشتی گفت: کشتی از جمله رشته های تاریخی ما بوده و بسیاری از مردم به وسیله کشتی با ورزش آشنا شده اند که این مهم به نوبه خود بیانگر اهمیت این رشته ورزشی است.

این مسئول ورزش را تقویت کننده روحیه جوانمردی، اخلاق مداری و سخاوتمندی در افراد برشمرده و حمایت از ورزش و ورزش کاران را بسیار ضروری عنوان داشت.

فرماندار نظرآباد در خاتمه در خصوص پیشنهاد جابجایی طرح واکسیناسیون از باشگاه تختی به یکی از دیگر سالن های ورزشی شهرستان گفت: در ابتدای اجرای طرح واکسیناسیون و شدت شیوع کرونا، افزون بر تعطیلی هرگونه فعالیت ورزشی در سالن ها، تسهیل و تسریع در واکسیناسیون از اولویت بسیاری برخوردار بود که این مهم نیز به حمدالله محقق گردید.

وی افزود: حال که وضعیت شیوع کرونا سیر نزولی و تعداد افراد واکسینه شده سیر صعودی داشته تلاش خواهیم نمود پس از هماهنگی با دستگاه های مربوطه از جمله شهرداری نظرآباد و شبکه بهداشت و درمان این مهم عملیاتی شده و کشتی گیران عزیز بتوانند همچون دیگر ورزشکاران به ادامه فعالیت ورزشی خود بپردازند.

فایل دانلود:

کد خبر : 25899

منبع : فرمانداری نظرآباد

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۵۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۳۴۸
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۲۱۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۰۹۱۴۹ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری نظرآباد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.

/* */